Školní družina: součást ZŠ
IZO školní družiny: 113700245
Vedoucí vychovatelka: Naděžda Jelínková
Vychovatelka: Irena Vávrová
  • Je umístěna v patře budovy přímo proti škole.
  • Školní družina má 2 oddělení, která jsou velmi dobře vybavena.
  • Ranní provoz ŠD je od 6:30 hodin do 7:45 hodin, kdy žáci přechází pod dozorem vychovatelky do školy.
  • Odpolední provoz ŠD je po skončení vyučování do 16:00 hodin.
  • Maximální kapacita školní družiny je 58 žáků.
  • V případě, že by počet přihlášených žáků překročil kapacitu ŠD, rozhoduje o zapsání dítěte do ŠD ředitel školy. Zohledňuje se především zaměstnanost zákonných zástupců, případně věk dítěte.
  • Přestože žáci přechází na oběd a do školní družiny pod dohledem vychovatelek či vyučujících, kvůli bezpečnosti dětí při přecházení vozovky jsou instalovány zpomalovací pásy.
  • Při příznivém počasí tráví děti část pobytu ve školní družině na školním hřišti nebo přilehlém dětském hřišti.
  • ŠD může v případě potřeby využívat i prostory školy (tělocvična, učebny s interaktivní tabulí na promítání atd.)
  • Činnost, provoz, skladbu zaměstnání atd. stanovuje Řád školní družiny
  • Podmínky platby za vyžívání školní družiny stanovuje Vnitřní předpis o úplatě ve školní družině.